ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA undefined

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

"Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości"
W sobotę 21 stycznia w Sali Jana Pawła II w kościele p.w. Św. Józefa odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka, którzy licznie przybyli na naszą uroczystość. Dzieci z grupy Starszaków i Zerówki wystąpiły dla najbliższych w specjalnie na tę uroczystość przygotowanym programie. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci w formie wierszy złożyły dziadkom i Babciom serdeczne życzenia. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie recytują i śpiewają ich wnuczęta. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku . Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. I za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami!
22.01.2017