Święto Babci i Dziadka undefined

Święto Babci i Dziadka

"Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatów są dla wszystkich BABĆ
I DZIADKÓW.

Babcia jest najlepsza w świecie, każde dziecko o tym wie, czy to zimą, czy to w lecie zawsze bardzo kocha mnie.
Z dziadkiem można iść na spacer, i do parku i do zoo, dziadek wszystko wytłumaczy, mądry jest jak mało kto!..."

To tylko niektóre z niezmiernie miłych słów, jakie padły z ust przedszkolaków pod adresem ukochanych Babć i Dziadków, przybyłych na przedszkolną uroczystość z okazji Ich święta w piątek 20 stycznia. Dzięki współpracy z OSP w Sierszy w sali remizy na uroczystości mogła zgromadzić się wielka rzesza Babać i Dziadków, pragnących zobaczyć występy swoich pociech.
Przedszkolaki przygotowały program artystyczny, na który złożyły się spektakl "Dobranocka Betlejemska",wiersze, tance i piosenki. Były oczywiście życzenie i laurki oraz słodki poczęstunek dla szanownych gości.

Wszystkim, których los obdarzył już wielkim szczęściem posiadania wnucząt, życzymy 100 lat w zdrowiu, spełnienia marzeń i samych radosnych dni!!!
22.01.2017
Wieslawa Dudek