ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GR. "MOTYLKI". undefined

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GR. "MOTYLKI".

10 stycznia o godz. 13.00. grupa "Motylki" gościła ukochane Babcie i Dziadziusiów. Swoją miłość i szacunek oraz podziękowanie za opiekę, troskę, bajki i mądre rady dzieci wyraziły w bogatym programie artystycznym. Przedstawiły bajkę pt. "Witaminki dla księżniczki Marcelinki", pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Humorystyczna scenka pt. "Dziadek, stołek i rosołek" rozbawiła gości do łez. Po występach przedszkolaki obdarowały swoje Babcie i Dziadziusiów całuskami oraz wręczyły samodzielnie wykonane upominki. Następnie zaprosiły swoich bliskich na słodki poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy Gościom za przemiłe spotkanie, życzymy dużo zdrowia, radości i dumy z wnucząt. Serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc i przygotowanie pięknych strojów dla dzieci, a mamusiom: Kubusia A., Majeczki, Igusi, Kubusia W. i Filipka za pyszne ciasta.
Joanna Cyba
15.01.2020