ŚWIĘTO MAMY I TATY undefined

ŚWIĘTO MAMY I TATY

W piątek 26 maja, w naszym przedszkolu miał miejsce PIKNIK RODZINNY z okazji ŚWIĘTA MAMY I TATY, który odbył się na placu zabaw, w uroczym zakątku naszej miejscowości – Sopotnia Wielka – Kolonia. Świętowanie rozpoczęliśmy od zaprezentowania programu artystycznego przygotowanego przez obie grupy wiekowe. Najpierw było powitanie Rodziców przez dzieci a następnie odbył się Koncert życzeń, podczas którego przedszkolaki mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Nie zabrakło również wierszy i piosenek o tematyce rodzinnej oraz życzeń i odśpiewania symbolicznego 100 lat. Przy wzruszającej piosence " Cudownych rodziców mam", dzieci wręczyły swoim Rodzicom laurki oraz róże a następnie zaprosiły Mamusie i Tatusiów do wspólnego tańca. Po zakończeniu programu artystycznego odbyły się wspólne zabawy dzieci i rodziców: " Mamusiu, Tatusiu zjedz ciastko", "Przeciąganie liny, " Lustro". Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek na świeżym powietrzu, który został przygotowany z pomocą właścicieli pensjonatu "Śnieżka", którym serdecznie za to dziękujemy. Atrakcją dla dzieci były wspólne zabawy z Rodzicami na tamtejszym placu zabaw, gdzie do dyspozycji dzieci były: huśtawki, zjeżdżalnie, mini – karuzela oraz drabinki i piramidy linowe do wspinania. Jak radosne było to wspólne świętowanie świadczą załączone poniżej zdjęcia.

Małgorzata Wąs