Święto Mamy i Taty undefined

Święto Mamy i Taty

W naszym przedszkolu, od kilku lat obchodzimy święto mamy, razem ze świętem taty. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, zaprosiliśmy rodziców do naszego Domu Kultury w Strzebiniu. Dzisiaj 29 maja w godzinach popołudniowych, przedszkolaki w dwóch dużych grupach, przedstawiły rodzicom swój program artystyczny; śpiewały, tańczyły, składały życzenia, przedstawiły inscenizacje i recytowały wierszyki: w tym czasie, rodzice częstowali się pysznym ciastem drożdżowym z truskawkami lub budyniem, oraz kawą lub herbatą. Program bardzo się podobał; rodzice byli zachwyceni a nawet bardzo wzruszeni, cieszymy się, że dzieci sprawiły im radość, dziękujemy także nauczycielkom za ciekawe pomysły i wkład pracy w przygotowanie programu.
29.05.2014
Ewa Paruzel