Święto Odzyskania Niepodległości undefined

Święto Odzyskania Niepodległości

Wychowanie patriotyczne jest w pełni realizowane w Przedszkolu Miejskim Nr 7 im. Bajkowy świat w Gorzowie Wlkp.. Przedszkolaki podczas tygodnia patriotycznego poznawały symbole narodowe, piękno polskich tradycji, obyczajów. Nauczyły się hymnu, a także poznały wiersze i piosenki o treściach patriotycznych. 6 listopada zaprosiliśmy do przedszkola dziadków i babcie, by razem zrobić kotyliony, w barwach narodowych.
8 listopada 2013r., tuż przed obchodami Święta Niepodległości w całym kraju, zgromadziliśmy się odświętnie ubrani na uroczystej akademii, podczas której społeczność przedszkolna poznała historię drogi do wolności państwa polskiego. Program literacko –muzyczny przygotowały dzieci czteroletnie, a pomogły im ich panie: Marzanna Joniec i Patrycja Andrzejewska. W ten sposób wyraziły swoją miłość do ojczyzny.

10.11.2013
MARZANNA JONIEC