Święto Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu undefined
Dzień Transplantacji

Święto Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu

Ziemniak jest pospolitym, ale również wspaniałym warzywem, przyrządzanym w naszych kuchniach na różne sposoby. W pierwszych dniach listopada w altanie przy parafialnym kościele w Siemiechowie odbyło się "Święto Pieczonego Ziemniaka."W tym roku wszystkie dzieci zostały zaproszone do udziału w konkursach. Na dzieci i rodziców podczas jesiennego pikniku, który odbył się w środę, czekały liczne "ziemniaczane konkurencje", zainspirowane przez Panie nauczycielki.
Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał dzieciom. Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.
Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać.
09.11.2014
Renata Irytowska Nowak