Święto Pluszowego Misia, Pszczółki, 20-24 XI 2017 undefined

Święto Pluszowego Misia, Pszczółki, 20-24 XI 2017

Miniony tydzień (20 – 24 XI 2017) upłynął dla grupy Pszczółek pod znakiem misia. Wszystko z powodu przypadającego na 25 listopada – Święta Pluszowego Misia. Małe, duże, kolorowe, puchate i mięciutkie misie opanowały salę Pszczółek, bo przedszkolaki przynosiły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie. Świętowaliśmy cały tydzień biorąc udział w różnych "misiowych" aktywnościach. Dzieci poznały historię pluszowego misia, dowiedziały się co nieco o życiu niedźwiedzi, słuchały bajek o misiach, bawiły się w starą zabawę "Stary niedźwiedź", śpiewały piosenkę z bajki "Miś Uszatek", pokolorowały kolorowanki z misiami, a także wykonały misie (niedźwiedzie brunatne, pandy, niedźwiedzie polarne) z papierowych talerzyków (dziękuję p. Oli za pomoc!). Zajęcia z angielskiego również poświęcone były misiom. Dzieci zatańczyły taniec "Teddy Bear, Teddy Bear turn around" i poznały historię Złotowłosej i trzech misiów ("Goldilocks and the Three Bears").

Zapraszam do obejrzenia naszej "misiowej" galerii zdjęć.

Katarzyna Gut
Katarzyna Gut