ŚWIĘTO POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI undefined
Dzień Polskiej Niezapominajki

ŚWIĘTO POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI

Dzień Polskiej Niezapominajki to święto przyrody obchodzone corocznie 15 maja, będące zachętą aby budować silne, głębokie więzy z najbliższymi i szczere przyjaźnie z ludźmi z otoczenia, przypomina o szacunku jaki powinniśmy żywić dla przyrody "małej" i "wielkiej Ojczyzny".

Nasze przedszkolaki bardzo polubiły to święto i ubrane w niebieskie i żółte koszulki, w wiankach z niezapominajek, zaopatrzone w transparent i kwiatki wykonane w przedszkolu ruszyły na wiosenną wycieczkę. Papierowe niezapominajki wręczaliśmy przyjaciołom naszego przedszkola, którzy zawsze pamiętają o przedszkolakach, nigdy nie odmawiają pomocy i okazują nam swoje wielkie serce. Spacer ulicami Lipian był okazją do przypomnienia wszystkim wierszyka "Niezapominajki" autorstwa Marii Konopnickiej. Cieszymy się, że udało nam się wywołać uśmiechy na twarzach mieszkańców naszego miasteczka.

Niezapominajki
to są kwiatki z bajki!