ŚWIĘTO RODZICÓW 26.05.2017r RUNOWO undefined

ŚWIĘTO RODZICÓW 26.05.2017r RUNOWO

Pamiętając o tym bardzo ważnym święcie, jakim jest Dzień Mamy i Taty postanowiliśmy tradycyjnie zaprosić Ich do naszego przedszkola i przygotowaliśmy wspaniałe przedstawienie. Cieszyliśmy się, że możemy pokazać nasze tańce, piękny śpiew i zaprezentować wierszyki ukochanym Rodzicom, którzy nas odwiedzili.Każdego rodzica rozpierała duma i rosło serce, kiedy jego dziecko występowało.Niejednej mamie i tatusiowi,łezka zakręciła się w oku.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Naszych gości po raz kolejny dały wyraz temu,jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z dziećmi.Po części artystycznej dzieci wręczyły drobne upominki własnoręcznie wykonując je wcześniej w przedszkolu. Oczywiście była kawa i ciasto i przy słodkim poczęstunku rodzice wraz z dziećmi spędzili miło czas na wspólnych rozmowach wraz w wychowawcami.Mamy nadzieję ,że dzień ten pozostanie na długo w pamięci rodziców i dzieci.
Marta Jęśko