ŚWIĘTO RODZINY

"RODZINA TO NAJWIĘKSZY SKARB NA ŚWIECIE,
WIĘKSZEGO NIE ZNAJDZIECIE"- pod takim hasłem zorganizowana była tegoroczna piękna uroczystość z okazji połączenia trzech świat Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca, którą zwyczajowo od wielu lat zwiemy DNIEM RODZINY.
Jak zwykle na program imprezy złożyły się występy przedszkolaków z obu grup przedszkolnych, życzenia, wręczenie upominków dla mamy, taty i dziecka oraz poczęstunek. Starszaki brawurowo wystawiły przedstawienie "Śpiąca Królewna", a maluszki- zielone żabki- tańce, wiersze i piosenki.

W związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości tegoroczna uroczystość Święta Rodziny miała także wątek patriotyczny.
Rodzice wraz z dziećmi brali udział w
- RODZINNYM BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI;
- konkursie wiedzy o Polsce- rodzinne rozwiązanie krzyżówki, a także
ZASADZILI w ogrodzie przedszkolnym DRZEWKO NIEPODLEGŁOŚCI.
Wszystkim uczestnikom zabaw pani Jolanta wręczyła medale z Orłem.

Była też niespodzianka- wszystkie chętne Mamusie mogły skorzystać z bezpłatnego zabiegu kosmetycznego na dłonie, który wykonywały panie kosmetyczki z firmy Tian-De.
Podczas uroczystości rozstrzygnięty został również Rodzinny przedszkolny konkurs ekologiczny "ZBIERAMY SUROWCE WTÓRNE". laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali piękne nagrody za ratowanie naszej planety Ziemi przez górą śmieci.

wpis edytowano 2018-07-25, 14:26