Święto w grupie "Chichotki" undefined
Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

Święto w grupie "Chichotki"

Dzisiaj znów świętujemy. Grupa Chichotki kończy swoją edukację w przedszkolu. Z tej okazji przygotowała program artystyczny połączony z Dniem Mamy i Taty. Były wiersze, piosenki oraz pantomima do bajki pt: "Śpiąca Królewna". Wzruszeń było co nie miara. Potem dzieci otrzymały nagrody i upominki wraz z dyplomami i pamiątką uczęszczania na religię. Również Rodzice otrzymali podziękowania od Pani dyrektor. Jednym z zaproszonych gości był przedstawiciel UG,a reprezentantem był sekretarz Jan Wiśniewski. Na zakończenie Rodzice i dzieci obdarowali personel kwiatami. Rodzice i dzieci żegnające się z przedszkolem podarowali placówce zestaw drewnianych instrumentów muzycznych. Największą furorę zrobiły pieski, które dzieci otrzymały od naszego konserwatora Pana Zbyszka, przyszłego emeryta.
Ostatnim punktem programu był poczęstunek w ogrodzie przedszkolnym i wspólne zabawy i rozmowy. Wspomnienia są wspaniałe. Wszyscy będziemy za sobą tęsknić. Ale to nie koniec, to początek nowego czasu. Naszym absolwentom, życzymy pomyślności na nowej drodze szkolnej przygody.
fot. nr 42-49,71-73 KN
23.06.2016