ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA undefined

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA

W Bajkowej Krainie przedszkolaki obchodziły Dzień Dziecka już 30 maja. Witane przez krasnali i częstowane cukierkami miło rozpoczęły dzień :)

Tradycją naszego przedszkola stały się występy rodziców. W tym roku wystawiono bajkę pt. "Kot w butach". W przedstawieniu wzięli udział: p.Renata Ślenzak, p.Anna Cisińska–Młynek, p.Magda Kacprzak, p.Małgorzata Maduzia, p.Małgorzata i Hania Dębek,
p.Natalia Brzykcy, p.Magda Przepiórka, p.Małgorzata Makowiecka, p.Łukasz Wiłkowicz oraz państwo Anna i Ernest Kulpa.

Rodzice zadbali o stroje, scenografię i dobrą zabawę. Występowali nawet w podwójnych rolach, a na scenie spisali się równie dobrze, jak ich pociechy kilka dni wcześniej :)

Z całego serca dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Dzień pełen atrakcji zakończył się wręczeniem dzieciakom upominków ufundowanych przez Radę Rodziców.

"Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz".
Paulo Coelho
02.06.2014