Szachiści z PS nr 3 najlepszą drużyną w gminie Trzebinia undefined

Szachiści z PS nr 3 najlepszą drużyną w gminie Trzebinia

22 maja 2018r. odbyły się "XIII Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzebinia Dzieci do lat 7 w Szachach"
W Rozgrywkach wzięło udział 24 zawodników i zawodniczek: PS nr 1. PS nr 2, PS nr 3, ZSP Czyżówka, ZSP PS Młoszowa, PS Lgota, NP "Akademia Miki" Trzebinia
BRAWO!!!
W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło nasze Przedszkole, zdobywając 13 pkt. na II miejscu uplasował się ZSP w Młoszowej, a na III ZSP Czyżówka (7,5 pkt)

ZWYCIĘSTWO DRUŻYNOWE ZAWDZIĘCZAMY WYSOKIM WYNIKOM W KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ.
W kategorii dziewcząt
II - Ewelinka B., III Ania G.
w kategorii chłopców:
II Bruno B.; IV Adam G.
Gratulacje!
Mistrzostwa otwarł prezes Stowarzyszenia Hetman Koronny pan starosta Janusz Szczęśniak. Przemawiając do zgromadzonych dzieci oraz ich opiekunów, jak zwykle podkreślił walory tej szlachetnej gry, na koniec życząc zawodnikom, aby zawsze dokonywali dobrych wyborów, zarówno na szachownicy jak i w życiu.
Dzięki pasjonatom gry w szachy oraz sponsorom wszystkie przedszkolaki otrzymały nagrody, a wybrani medale, puchary lub statuetki
Nasze przedszkole również przyczyniło się do sprawnej organizacji tego turnieju- pani Dyrektor ufundowała statuetkę dla drużyny, która zajęła III miejsce oraz książki dla najmłodszej i najmłodszego zawodnika mistrzostw.
Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom umiejętności, sportowej postawy oraz odwagi.