Tarta owocowa, Pszczółki, 10.10.2013 undefined

Tarta owocowa, Pszczółki, 10.10.2013

10 października grupa VI (Pszczółki) wybrała się na wycieczkę do Szkoły Kulinarnej w Krakowie.
Celem naszej wycieczki było pieczenie tarty owocowej ze śliwek i z jabłek.
Na miejscu przywitały nas panie animatorki, które pomogły przygotować się wszystkim do pracy.
Na początku dzieci umyły ręce w łazience, a następnie założyły fartuszki i czapki kucharskie.

Czas oczekiwania bardzo się dłużył, dlatego też międzyczasie dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych zaproponowanych przez animatorów.
Wreszcie nadszedł moment degustacji na który wszyscy czekali!

Buzie uśmiechnięte, smak znakomity, tarta doskonała – to znak, że wszystko się udało!
Dumni i szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola!

Sylwia Gurgacz
15.10.2013