Teatr Iluzja  undefined

Teatr Iluzja

Dnia 2 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru iluzji na wesoło, którzy zaprezentowali dzieciom pokaz pt. Czarodziej i Wróżka.
Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały na wizytę gości i tego, co miało się wydarzyć. Czarodziej wraz ze swoją asystentką wróżką serdecznie przywitali się z przedszkolakami, po czym zabrali dzieci w magiczną podróż przez świat iluzji i rozpoczęły się czary z wykorzystaniem wielu różnorodnych rekwizytów. W czasie występu przedszkolaki zobaczyły między innymi, jak chustka zmienia się w parasol, porwana karta zamienia się w całą, ale również nauczyły się prawdziwych magicznych zaklęć. Niektóre miały możliwość asystowania w tym widowisku.
Wszystkie efekty zaprezentowane przez artystę były bardzo spontanicznie odbierane przez przedszkolaków, a ponad to wywołały uśmiech i zdumienie na twarzach naszych dzieci. N.K.
03.04.2014
Justyna Maciejewska