Teatr Tak, "Przygody Łatka Wąchatka", 11.01.2018 r. undefined

Teatr Tak, "Przygody Łatka Wąchatka", 11.01.2018 r.

11 stycznia, nasze przedszkole po raz kolejny odwiedził Teatr Tak! Tym razem przedszkolaki miały okazję poznać przygody sympatycznego, różowego pudelka Łatka Wąchatka. Ten przeuroczy psiak zgubił się w lesie, lecz po pewnym czasie udało mu się znaleźć schronienie w wiejskim gospodarstwie. Spotkał tam zwierzątka zmagające się z różnymi kłopotami. Pieskowi udało się znaleźć rozwiązanie tych problemów i zaprzyjaźnić się z mieszkańcami gospodarstwa, a kiedy pudelka rozbolał brzuszek wybrał się do pani doktor – Krowy Boligłowy, którą nakłonił do nauki czytania. W trakcie przedstawienia, dzięki wspólnym zabawom i śpiewom przedszkolaki miały okazję utrwalić także kilka słówek i zwrotów w języku angielskim.

Aleksandra Szwagrzyk
Aleksandra Szwagrzyk