Teatrzyk - 17.09.2013 r. undefined

Teatrzyk - 17.09.2013 r.

W naszym przedszkolu zagościł Teatr Lalek "Bajka". "Misie", "Gumisie" i "Tygryski" aktywnie wcieliły się w rolę widzów podczas przedstawienia pt. "Cenne rady". Celem bajki było ukazanie, w jaki sposób unikać zagrożeń na ulicy, czyli jakich zasad ruchu drogowego należy przestrzegać oraz gdzie szukać pomocy, jeśli w pobliżu nie ma rodziców lub opiekunów. Kukiełki występujące w przedstawieniu: Mama, Małgosia, Babcia, Policjant, Gajowy, Koza, Kózka, Wilk, Kret, Paw przestrzegły również dzieci przed obcymi, z którymi nie należy nawiązywać znajomości oraz przyjmować prezentów.
Akcja opowieści rozegrała się w chatce Kozy i Kózki, w lesie oraz w pobliżu drogi. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie, za które podziękowały głośnymi oklaskami.
17.09.2013
Joanna Kozioł