Teatrzyk - "Jak Ania złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym" undefined
Wielkanoc

Teatrzyk - "Jak Ania złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym"

Dziś w Naszym Przedszkolu odbył się teatrzyk - "Jak Ania złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym"!!

Była to wspaniała opowieść o niegrzecznej dziewczynce, która ciągle tylko psoty robiła.Nikogo nie słuchała, nic ją nie interesowało poza tym, jaką kolejną "niespodziankę" zrobić innym.

I pewna "czarodziejka" postanowiła nauczyć Anię, że pomaganie jest o wiele fajniejsze niż ciągłe robienie przykrości.
Zamieniła dziewczynkę w zajączka wielkanocnego, który musiał poroznosić wszystkim jaja wielkanocne ';)

Ania nauczyła się od zwierzątek: kurczaczka, baranka i kurki, co to są święta wielkanocne, poczuła magię pomagania i dawania radości innym i od tej pory zmieniła swoje postępowanie i stała się grzeczną, pomocną dziewczynką ';)

Wystąpili dla Nas aktorzy ze Studia Artystycznego ARLEKIN

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE I JUŻ CZEKAMY NA NASTĘPNE PRZEDSTAWIENIE !!!
Hanna Pietraszko