Teatrzyk kamishibai undefined
Dzień Transplantacji

Teatrzyk kamishibai

6 kwietnia grupę " Biedronki" po raz kolejny odwiedziła pani Małgorzata Liszewska, która przedstawiła dzieciom teatrzyk kamishibai pt. "Mój przyjaciel Kemushi" N. Dargent. Dzieci były zachwycone, ponieważ kamishibai to również doskonałe narzędzie do twórczej zabawy. Dzięki drewnianej skrzynce pani Małgosia zabrała dzieci w podróż do magicznej krainy teatru i literatury jednocześnie. W bardzo ciekawy sposób zapoznała dzieci z pięknem przyrody. Po wysłuchanej bajce dzieci wykonały kolorową łąkę z mnóstwem pięknych motyli. Mamie Juli serdecznie dziękujemy! Pragniemy podkreślić, że czytanie dzieciom od najmłodszych lat rozbudza w nich ciekawość świata, pomaga im zrozumieć siebie i innych oraz wyrabia nawyk czytania na przyszłość. Jest to szczególnie ważne w erze telewizji i komputerów, kiedy to dzieci nierzadko są od nich wręcz uzależnione, a pośpiech życia codziennego wypacza najważniejsze wartości.
przedszkole 18 przedszkole18