Teatrzyk " Najlepszy przyjaciel" undefined

Teatrzyk " Najlepszy przyjaciel"

W dniu 8 listopada gościliśmy aktorów teatru Eden z bajką pt. " Najlepszy przyjaciel". Aktorzy przedstawili zabawną historię, przybliżającą postać niewidomego Tobiasza i jego syna o tym samym imieniu, pieszczotliwie nazywanego przez ojca Tobi. Pełna przygód podróż, by zdobyć pieniądze na lek, który ma przywrócić tacie wzrok. Wędrówka po górach, lasach i pustyniach jest pełna przygód i wyzwań. Na szczęście Tobi po drodze spotyka niezwykłego wędrowca, który okazuje się być jego najlepszym przyjacielem. Historia ta przypomina i wyjaśnia dzieciom czym jest prawdziwa przyjaźń i co zrobić, aby być najlepszym przyjacielem dla innych.
Był to pełen humoru spektakl, aktorzy rewelacyjnie prowadzili z dziećmi dialog z wykorzystaniem elementów zabawy, co doskonale wpłynęło na spontaniczną reakcję dzieci. Serdecznie dziękujemy.

Małgorzata Powroźnik