Teatrzyk "Opowieści z Bombaju" undefined

Teatrzyk "Opowieści z Bombaju"

W ramach współpracy z Punktem Przedszkolnym Czas Dziecka oraz realizacji programu Edukacja Teatralna w Przedszkolu dzieci z naszej grupy zostały zaproszone na przedstawienie teatralne pt "Opowieści z Bombaju" w wykonaniu aktorów Teatru Narwal z Białegostoku. Maluszki z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie . Piękna scenografia, ,muzyka i gra aktorów oddziaływały na wyobraźnię dzieci wprowadzając je w świat baśni. Po spektaklu aktorzy wyszli zza sceny i pokazali dzieciom lalki. Nasze maluszki z dużym zainteresowaniem oglądały lalki a nawet próbowały animacji.
Spotkanie w Punkcie Przedszkolnym Czas Dziecka umożliwiło naszym dzieciom nawiązanie przyjaznych relacji z rówieśnikami.
Bardzo dziękujemy pani dyrektor Ewie Podlaskiej za zaproszenie a nauczycielkom i opiekunkom grup za miłe powitanie i gościnność. Opracowała: Marzenna Mańko

02.11.2012
Monika Prządak