Teatrzyk sylwet "Dwa jeżyki" undefined

Teatrzyk sylwet "Dwa jeżyki"

9 listopada w grupie maluszków odbyły się zajęcia w których uczestniczyła pani dyrektor przyglądając się pracy nauczyciela i dzieci. Tematem przewodnim było przygotowywanie się znanych dzieciom zwierząt do nadchodzącej zimy. Przekazane w formie teatrzyku sylwet treści bardzo spodobały się dzieciom wywołując kilkakrotnie radosny śmiech całej grupy. Bohaterowie opowiadania - dwa jeżyki - duży i mały stały się zadaniem do wykonania podczas dalszej części zajęć. Przygotowana wcześniej masa solna z dodatkiem przyprawy do piernika była znakomitym i bezpiecznym dla dzieci materiałem do wykonania jeżyków. Sosnowe igiełki i koraliki jarzębiny dopełniły dzieła. Gotowe prace zostały wyeksponowane w przedszkolnej szatni.
11.11.2012
Aleksandra Ryba