TEATRZYK  W PRZEDSZKOLU undefined

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

W dzisiejszym skomputeryzowanym świecie bardzo ważne jest, aby wprowadzać teatr w życie dziecka.
Teatr oraz zajęcia teatralne stanowią nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale w niesamowity sposób otwierają przed dziećmi nowe możliwości. Interaktywny charakter przedstawień wciąga dzieci w fabułę spektaklu, rozwija wyobraźnię i intelekt, daje możliwość ciągłego obcowania w różnych grupach.
Przedstawienia teatralne organizowane w naszym przedszkolu mają na celu wyposażanie dziecka w wiedzę o teatrze, poznanie gry aktorskiej, roli właściwej modulacji i siły głosu.
18.12.2013r. do naszego przedszkola na zaproszenie pani dyrektor Wiesławy Wasilewskiej przyjechała grupa artystyczna "ARKADA" z Białegostoku , która zaprezentowała dzieciom spektakl pt."Magia Świąt Bożego Narodzenia".
03.01.2014
Wiesława Wasilewska