Teatrzyk w przedszkolu z przedstawieniem  - "Przygody małej Calineczki" undefined

Teatrzyk w przedszkolu z przedstawieniem - "Przygody małej Calineczki"

16 kwietnia 2019 r. tradycyjnie jak co miesiąc w przedszkolu zostało zorganizowane spotkanie z aktorami grup objazdowych. Tym razem przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt."Przygody małej Calineczki" w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Efekt" z Białegostoku". Ta piękna, zabawna i wzruszająca bajka wzbudziła wiele emocji, radości i wzruszeń u wszystkich dzieci. Aktorzy w bardzo zabawny sposób przenieśli dzieci do świata marzeń i przygód małej dziewczynki. Opowieść przeplatana była krótkimi rozmowami z dziećmi oraz muzyką wprowadzającą radosny i ożywiony nastrój. Przedstawienie zakończyła krótka rozmowa artystów z dziećmi podsumowująca treść zaprezentowanego spektaklu.
Wiesława Wasilewska