TILiA WODNA 2013 – "Do wody po przygody!"  undefined

TILiA WODNA 2013 – "Do wody po przygody!"

15 czerwca na Plaży Miejskiej i Przystani żeglarskiej "Wądół" w Lipianach odbyły się Targi Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych. Myślą przewodnią organizacji tegorocznych targów było dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze wody, która jest wizytówką Lipian. W imprezie wzięli udział wszyscy ci, którzy chcieli zaprezentować swój indywidualny potencjał związany z wodą. Skoro tak, to nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego przedszkola. Przedszkolaki z grup: "Przyjaciele Kubusia Puchatka" i "Króliczki" doskonale się bawili prezentując swoje zdolności wokalne, recytatorskie i taneczne na dużej scenie. Wiele atrakcji czekało uczestników targów w pawilonie zagospodarowanym przez nasze przedszkole. Pod czujnym okiem pań: Oli, Ali, Ani, Ewy, Renaty i Gosi można było łowić rybki w basenie, malować farbami na dużych arkuszach lub ozdabiać rybki z masy solnej. Z nakrętek po napojach powstawały piękne żaglówki i korale. Wszystkie nasze propozycje były zgodne z hasłem tegorocznych targów "DO WODY PO PRZYGODY". I ja tam byłam, kolorowe zdjęcia zrobiłam,a co widziałam Wam opisałam.
16.06.2013
Renata Kostkiewicz