Tłusty Czwartek undefined
Dzień Ligi Ochrony Przyrody

Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek to najsłodszy dzień w roku obfitujący w przepyszne pączki. Jest to przysmak, który smakuje chyba wszystkim na świecie. W związku z tym świętem w naszym przedszkolu odbył się konkurs: kto pierwszy zje pączka bez użycia rąk. W konkurencji brały udział wszystkie dzieci z przedszkola. Wygranym okazał się Michał Bryła z grupy 5-latków, który otrzymał Koronę i Dyplom za najszybsze zjedzenie pączka bez użycia rąk, i tytuł "Pączkożercy Przedszkolnego roku 2016".
Pomimo, iż korona była jedna, to wszystkie dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami, gdyż nawet niejadki, dołączyły do grona ulubieńców pączków i z uśmiechem zajadały się mięciutkimi słodkościami.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tak miłej i słodkiej niespodzianki dla dzieci.
07.02.2016
Małgorzata Kula-Patrylak