Tradycje świąteczne w przedszkolu. undefined

Tradycje świąteczne w przedszkolu.

Przy pięknie zastawionych stołach w blasku kolorowej choinki odbyła się uroczysta przedszkolna Wigilia.
W uroczystości oprócz przedszkolaków oraz personelu przedszkola brali udział przedstawiciele Rady Rodziców przedszkola.
Po części artystycznej w wykonaniu przedszkolaków nastąpiła chwila na serdeczne życzenia świateczno-noworoczne oraz podzielenie się opłatkiem.

Po tradycyjnym posiłku dzieci otrzymały deser upieczony przez panią Anetę Kielan- Pietrzyk oraz panie kucharki.

Tradycyjnie pod choinka czekały prezenty indywidualne dla dzieci oraz dla obu grup przedszkolnych. Starszaki otrzymały kolejne pudełko ulubionych klocków typu "mini wafle" a maluszki dostały magnetyczna mozaikę.
Wszyscy goście otrzymali prezenty przygotowane przez wychowawczynie obu grup przedszkolnych, za które bardzo dziękujemy.

Niech Nowy 2020 Rok przyniesie nam zdrowie,miłość oraz wszelką pomyślność i składa się jedynie z sukcesów i szczęśliwych chwil! :)
03.01.2020
Wieslawa Dudek