Tydzień Niebieski w grupie Tygrysków undefined
Dzień Ligi Ochrony Przyrody

Tydzień Niebieski w grupie Tygrysków

Za przedszkolakami z grupy ,,Tygryski" kolejny tydzień kolorem wypełniony. Tym razem dominującym kolorem był niebieski.

W ostatnim tygodniu realizowanego programu autorskiego dzieci poznały kolejnych bohaterów bajek - Smerfy, utrwalając przy tym kolor niebieski.

Bajkę o przygodach Smerfów przeczytała nam Pani logopeda - Eliza Wróblewska - Hencel, która przygotowała dla nas również smerfne zagadki, a na koniec zajęć wręczyła nam odznakę ,,Uważnego Smerfa".

Kolor niebieski na dobre zagościł w naszej sali. Plastyczne zabawy, eksperymenty i zawody sportowe to nie jedyne atrakcje minionego tygodnia.Za sprawą Pani Marty Materny, która wyczarowała nam na policzku niebieskiego Smerfika, przenieśliśmy się do Krainy Smerfów, w której musieliśmy wykonać smerfne zadania zostawione przez Papę Smerfa. Dopełnieniem zajęć były zabawy z chustą animacyjną, którą zamieniliśmy w wodę, a siebie w zwierzęta morskie.

Zajęcia w kolejnym kolorowym tygodniu jak zwykle przyniosły dzieciom wiele radości i dobrej zabwy.

12.06.2016
Agnieszka Procajło