Udział grupy III w Konkursie "Segregujesz? - Nie marnujesz" . Akademia Misia Haribo Warszawa undefined

Realizując treści programowe z zakresu ekologii w miesiącu kwietniu, dzieci poznały sposoby ochrony środowiska przyrodniczego oraz zasady segregacji śmieci i wynikające z tego korzyści.
Ludzie całego świata zastanawiają się jak chronić i szanować nasz wspólny dom Planetę Ziemię. Dzieci też mogą zrobić coś dla niej stosując małą ekologię: oszczędzać prąd, wodę, uczestniczyć w sprzątaniu świata, segregować śmieci, nie niszczyć roślin. Zdobytą wiedzę na temat segregacji śmieci dzieci utrwaliły w formie prac plastycznych, które zostały przesłane do organizatorów konkursu.
09.05.2013
Małgorzata Jakubowska