"Uroczysta akademia 11-go listopada" undefined

"Uroczysta akademia 11-go listopada"

"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości."
Józef Piłsudski

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz przedszkolnych uroczystości. 12 listopada odbyła się z tej okazji uroczysta akademia w której udział wzięły nie tylko przedszkolaki z naszego przedszkola i pracownicy, ale również zaproszeni goście Szkolna Grupa Przysposobienia Obronnego z panem Jackiem Szymańskim. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy i przypomnieliśmy sobie "Katechizm polskiego dziecka". Towarzyszyła nam zaduma, nostalgia i pieśni patriotyczne. Grupa SURVIVAL zaprezentowała nam swój ubiór, wyposażenie i sprzęt jakim dysponują podczas pomagania innym. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.
O. Wilk, A. Rudnicka
Fot. E. Stańczyk