UROCZYSTE OBCHODY JUBILEUSZU 35 - LECIA PRZEDSZKOLA undefined

UROCZYSTE OBCHODY JUBILEUSZU 35 - LECIA PRZEDSZKOLA

Dnia 7 czerwca br. obchodziliśmy uroczysty Jubileusz 35 - lecia istnienia naszego przedszkola.
Z tej okazji odwiedzili nas bardzo znamienici goście z którymi przedszkole współpracuje od wielu, wielu lat.
Wśród zaproszonych gości byli: wieloletni dyrektor naszego przedszkola - pani Danuta Kowalska, Kierownik Referatu Nadzoru i Ewidencji Publicznych i Niepublicznych Jednostek Oświatowych Wydziału Edukacji i Sportu UM Katowice - pani Mariola Króliczek, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 19 im. Wojciecha Korfantego - pani Barbara Len, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki - pani Justyna Niedźwiecka, Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 73 im. Misia Uszatka - pani Agnieszka Ciołek, Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 27 im. Plastusia i Tosi - pani Anna Bielaś, Dyrektor Miejskiego Przedszkola 47 z Oddziałami Integracyjnymi - pani Dorota Binek, Kierownik Fili nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej - pani Danuta Waszek a także rodzice z Rady Rodziców.
Uroczystość prowadziła pani Jolanta Przybyła - Depciuch - nauczycielka z grupy "Gile". Po wystąpieniu Pani Dyrektor Bożeny Serzysko rozpoczęła się część artystyczna naszego Jubileuszu.
Dla naszych gości wystąpiły dzieci z grupy "Kukułki" pod kierunkiem - p. Magdaleny Nibisz, następnie zaprezentowały się dzieci z grupy "Gile" pod kierunkiem p. Jolanty Przybyły - Depciuch oraz dzieci z grupy "Jaskółki" pod kierunkiem pani Elżbiety Madej.
Obchody naszego Jubileuszu uświetniły także występy naszych absolwentów: Mai i Kai G., Jacka L. oraz Jana Ż.
Występ naszych przedszkolaków był bardzo udany, gdyż zaproszeni goście nagrodzili ich ogromnymi barwami.
A zaraz po części oficjalnej rozpoczęło się wspólne świętowanie w ogrodzie przedszkolnym podczas Festynu Rodzinnego.
A atrakcji było bardzo wiele: zamek dmuchany, przejażdżka na kucyku, loteria fantowa, licytacja, kiermasz ciast, oglądanie radiowozu i wyposażenia wozu straży pożarnej, pokaz tenisa ziemnego, kolorowe zwierzątka z balonów, możliwość samodzielnego złożenia budek lęgowych dla ptaków a na po zabawie można było zjeść smaczna grochówkę przyrządzoną przez nasze panie kucharki.
Bardzo się cieszymy, że Festyn się udał, pogoda i atrakcje dopisały a dzieci i rodzice byli zadowoleni.

Karolina Wydmuch