Uroczyste slubowanie oraz Dzień Nauczyciela  undefined

Uroczyste slubowanie oraz Dzień Nauczyciela

Uroczyście ślubujemy:
- być wesołymi, koleżeńskimi, służyć pomocą w potrzebie
- nie zapominać nigdy o czarodziejskich słowach: proszę, dziękuję, przepraszam
- słuchać Pani
- dbać o swoją salę
- mieć zawsze uśmiech na twarzy
Dnia 16.10.2012 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na Przedszkolaka. Do pasowania przystąpiło 22 dzieci 6- letnich oraz 13 dzieci 5 -letnich.
Sama uroczystość była podzielona na 2 części. Najpierw była krótka uroczystość- wiersze piosenki w wykonaniu dzieci później Pani dyrektor Arleta Gorzelana czarodziejskim ołówkiem pasowała starszaków. Następnie dzieci złożyły życzenia swoim Paniom Nauczycielkom, życząc im wytrwałości, uśmiechu i radości.
Dzieci, a właściwie już prawdziwe przedszkolaki, otrzymały pamiątkowe dyplomy, a później skonsumowały wraz ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami pyszne smakołyki przygotowane przez Panią Intendentkę oraz personel kuchenny.
Zdjęcia można obejrzeć
15.01.2013