Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. undefined

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

Nadchodzi lato, a z nim upragnione wakacje. Nasze przedszkole przerwę wakacyjną rozpoczyna od 1 sierpnia, ale niektóre rodziny wyjeżdżają na wakacje i nie będą korzystać z dyżuru wakacyjnego, dlatego 21 czerwca oficjalnie pożegnaliśmy rok przedszkolny i naszych 6-latków, którzy od września będą uczniami klasy I.
Był to rok intensywnej pracy, wielu radosnych i satysfakcjonujących chwil dla przedszkolaków, ich rodzin i dla nas, jako nauczycieli. Nasi podopieczni zostali laureatami licznych konkursów, turniejów i festiwali na poziomie lokalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Efektywna współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym zaowocowała doskonałymi wynikami w pracy z dziećmi. Wysoki poziom spełnienia wymagań ustalonych przez MEN, został również odzwierciedlony w wynikach EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ, której przedszkole poddane zostało jesienią bieżącego roku szkolnego.
Bardzo się cieszymy.

Dziękujemy bardzo wszystkim Rodzicom naszych przedszkolaków za wszelką pomoc w realizacji bieżących zadań przedszkola.
Naszym sprzymierzeńcom, którzy w szczególny i długotrwały sposób wspierali nasze działania i rozumieją szczególną rangę wychowania przedszkolnego w edukacji i rozwoju małego dziecka, jak co roku nadaliśmy tytuł PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA. W tym roku byli to:
Pan Jerzy Olearczyk
Państwo Iwona Domurat i Krzysztof Bęben
Pan Ryszard Kromka, Panie: Agata Juźków, Sylwia Nowak oraz Marzena Job.
Po wręczeniu statuetek Przyjaciołom Przedszkola, pani dyrektor wręczyła Podziękowania aktywnym Rodzicom oraz dyplomy "Bohatera Roku" przedszkolakom wyróżnionym za wzorowe zachowanie.
Następnie w programie artystycznym wystąpiły dzieci z obu grup. Żegnając przedszkole dzieci pięknie zaśpiewały piosenki, zatańczyły i wyrecytowały wiersze. Wszystkim zgromadzonym na widowni szczególnie przypadła do gustu piosenka "Jesteśmy Polką i Polakiem" oraz rymowane "Abecadło Ziemi Chrzanowskiej" autorstwa Bogusława Zakordońca.
Po części artystycznej pan starosta Janusz Szczęśniak- prezes stowarzyszenia "Hetman Koronny" oraz pan Ryszard Kromka - trener szachów wręczyli medale i dyplomy uczestnikom XIV Mistrzostw SP nr 3 w Szachach. następnie absolwenci przedszkola z rąk pani dyrektor otrzymali dyplomy. Dzieci z młodszej grupy podarowały starszakom pamiątki z przedszkola. pani
Z kolei Rada Rodziców podziękowała wszystkim pracownikom przedszkola za trud wspólne zabawy i naukę z ich pociechami.
Na zakończenie spotkania pani Jolanta wręczyła tegoroczny tomik wierszy pt. "Co słychać w PS nr 3?"każdemu uczestnikowi projektu "Rymujemy z mama i tata" , natomiast Rada Rodziców podarowała nagrody- niespodzianki każdemu przedszkolakowi.
Wszystkim ABSOLWENTOM naszego przedszkola życzymy samych sukcesów i spełnienia marzeń,
a wszystkim dzieciom i ich rodzinom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Pamiętajcie o tym, czego nauczyliście się w swoim przedszkolu :-)
23.07.2018
Wieslawa Dudek