UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE ,,PINGWINKI" undefined

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE ,,PINGWINKI"

14 czerwca 2019r. odbyła się w naszym Przedszkolu Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego w grupie ,,Pingwinki". Tyle wspólnych zabaw i zajęć, nauki oraz wycieczek... - szybko minęło. Nadszedł czas pożegnań i wakacji.
To już ostatni w naszej grupie występ starszaków. Były wiersze, tańce i piosenki. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Występ 6 -latków z dumą oglądali ich Rodzice.
Po części artystycznej, przyszedł czas na najważniejszy punkt uroczystości - wręczenie Absolwentom Dyplomów Ukończenia Przedszkola. ,,Pingwinki" otrzymały także niespodziankę w postaci książki.
Na zakończenie były podziękowania dla Rodziców, Pani Dyrektor, Nauczycielek i Pracowników Przedszkola.
Kolejni Absolwenci opuszczają Przedszkole, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za wspólnie spędzony czas w Przedszkolu. Pamiętajcie o nas i odwiedzajcie nasze Przedszkole.
Nauczycielki grupy ,,Pingwinki"

15.06.2019