Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w naszym Przedszkolu. undefined
Dzień Babci

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w naszym Przedszkolu.

Mimo,że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Jest to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
W naszym przedszkolu ta wspaniała uroczystość odbyła się 23 stycznia. Uroczystość rozpoczęła dyrektor przedszkola mgr Barbara Mocek składając najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Następnie własne umiejętności zaprezentowały dzieci z poszczególnych grup wiekowych. Wiersze, piosenki i życzenia to najpiękniejszy prezent jaki dzieci mogły ofiarować swoim Dziadkom. Maluchy przedstawiły krótką inscenizację "Zima",a starszaki inscenizację baśni "Królowa Śniegu".
Po przedstawieniu przedszkolaki wręczyły swoim Babciom i Dziadkom piękne upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek.
25.01.2013
Ewelina Kaprak