Uroczystość nadania Imienia Ignacego Łukasiewicza undefined

Uroczystość nadania Imienia Ignacego Łukasiewicza

W dniu 16 maja 2013 roku przyszedł długo oczekiwany i przygotowywany dzień radosnego świętowania. Uroczystość nadania imienia rozpoczęła się o godzinie 10:00, na samym początku Pani Dyrektor przedszkola powitała zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników przedszkola oraz dzieci. Po tym nastąpiła część artystyczna. Nasze przedszkolaki pochwaliły się umiejętnościami w specjalnie przygotowanym przedstawieniu, które zaprezentowało zasługi Ignacego Łukasiewicza, jako wynalazcy, ale przede wszystkim jako wspaniałego kolegi, dobrego przyjaciela, wielkiego patrioty, wzór pracowitości, a to są cechy, które chcemy przekazać naszym przedszkolakom na dalszą drogę edukacji. Następnie Przewodniczący Rady Miasta odczytał Uchwałę o nadaniu imienia imienia Ignacego Łukasiewicza dla Miejskiego przedszkola nr 4 w Gorlicach.Po czym Pan Burmistrz Miasta Gorlice dokonał odsłonięcia ściany pamiątkowej, którą poświęcił ksiądz katecheta. Ważnym wydarzeniem było także wręczenie dyplomów przez Przewodniczącego Komisji Konkursowej dla laureatów konkursu na wykonanie lampy naftowej oraz ilustracji z tym związanych.
03.06.2013
Anna Habaj