Uroczystość  spotkania opłatkowego na sali WDK w Dąbrowie undefined

Uroczystość spotkania opłatkowego na sali WDK w Dąbrowie

W dniu 25 stycznia 2014 roku w Domu Kultury w Dąbrowie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe, któremu towarzyszyła radosna , miła i rodzinna atmosfera.

Uroczystość swoją obecnością uświetniły również przedszkolaki z przedszkola z Dąbrowy. Dzieci najpiękniej jak umiały przedstawiły czas narodzin Pana Jezusa. Widzowie olbrzymimi brawami nagrodzili małych aktorów, którzy bez wątpienia dostarczyli wszystkim wielu emocji i wrażeń. Święta Bożego Narodzenia już są za nami mimo to okres noworoczny daje jeszcze możliwość wspólnego przeżywania nastroju minionych świąt. Dzieje się tak między innymi za sprawą wyjątkowych przedstawień jakimi są jasełka.

Organizatorem spotkania opłatkowego mieszkańców Dąbrowy była Rada Sołecka.
Swoja obecnością zaszczycili:

Wójt Gminy Kłaj, Przewodnicząca Rady Gminy,Radny Powiatowy,Ksiądz Proboszcz Parafii Szarów,Sołtys Dąbrowy,Sołtys Szarowa.

26.01.2014
Krystyna Dybczak