Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka undefined

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

W czwartkowe przedpołudnie, 19 stycznia 2017r.
w naszym przedszkolu odbyła się urocza,
pełna ciepła i serdecznej atmosfery uroczystość pod hasłem
"Kochamy Was, Kochamy całym sercem!"
, którą przedszkolaki pod kierunkiem swoich wychowawczyń
przygotowały z okazji
Dnia Babci i Dziadka.

Zaproszonych gości w ten chłodny dzień gorąco powitała Pani Dyrektor Wiesława Bartos wraz z nauczycielkami składając serdeczne życzenia i podziękowania za trud i serce, które dziadkowie codziennie ofiarują swoim wnukom.

Z gorącymi serduszkami również dzieci powitały babcie i dziadków a swoim występem w przygotowanym specjalnie na ten dzień programie artystycznym sprawiły wszystkim ogromną radość i wywołały uśmiechy na twarzach gości.

Każda grupa przedszkolaków w przepięknej scenerii kolejno zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Podczas spotkania panowała wspaniała atmosfera, pełna radości i wdzięczności. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, którzy odważnie i bez tremy składali ukochanym babciom i dziadkom życzenia, śpiewali i tańczyli. Było mnóstwo braw, uśmiechów i niejednej babci i niejednemu dziadkowi łza zakręciła się w oku.

Dzieci dla swoich dziadków przygotowały laurki oraz wręczyły wcześniej przygotowane prezenty. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

To był czas dla dziadków i wnuków. Każda wnusia i każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojej babci lub swojego dziadka, przytulić się i porozmawiać.

Bo babcia i dziadek to najmilsze skojarzenie z dzieciństwa. Są z wnukami od ich najmłodszych lat, rozpieszczają i kochają bezwarunkową miłością.

BABCIU I DZIADKU, ŻYJCIE NAM 100 LAT!!!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do jej uatrakcyjnienia.
20.01.2017
Danuta Sieklucka