Uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka w grupie III

Na uroczystość 12.02.2019 roku do dzieci z grupy III przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu.

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym ciastem zorganizowanym przez niezastąpionych rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.
wpis edytowano 2019-02-16, 21:26