Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka undefined
Dzień Babci

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka

DOBRZE, ŻE ... JESTEŚCIE

Zawsze niech będzie Babcia.
Zawsze niech będzie Dziadek.
Zawsze niech będą z nami.
Niech nam żyją sto lat.

Pomocni, mądrzy, wyrozumiali, czuli... Lista rzeczy, za które dziadkom należy się nasza miłość i wdzięczność zdaje się nie mieć końca! Ich święto to dobry moment, aby sobie o tym przypomnieć. Miłość, jaką dziadkowie i babcie darzą nasze dzieci jest niezmienna i stała. W odróżnieniu od rodziców stale zabieganych dziadkowie i babcie mniej się spieszą . Dziadek opowie bajkę, a babcia opatrzy zdarte kolano, przytuli i pocałuje.
21 i 22 stycznia, to dwie z najważniejszych dat, które wpisały się w harmonogram imprez i uroczystości Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku. W tym roku każda grupa przedszkolaków przygotowała oddzielny program artystyczny. Podczas występów nasi artyści dostarczyli babciom i dziadkom wiele uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Publiczność jak co roku dopisała. Przedszkolaki o wielkim sercu z przejęciem odtwarzały swoje role. Następnie obdarowywały swoich ukochanych gości upominkami. Przygotowały także poczęstunki i szeroki wachlarz zabaw i konkursów. Atmosfera była wspaniała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami.

Dobrze mieć dziadków, bo mają złote serca. A my co im w zamian możemy dać? - Miłości więcej !!!

I.Danielczyk
02.02.2017