Urodziny Oliwiera ';) undefined

Urodziny Oliwiera ';)

U Nas we wrześniu zaczynamy nie tylko nowy rok szkolny, ale też mamy niesamowity czas wspaniałych uroczystości, jakimi są urodzinki Naszych "Słoneczek". Nasz Oliwierek skończył już 5 lat!!! A My z rozkoszą świętowaliśmy razem z nim. Śpiewaliśmy Sto Lat, wspólnie tańczyliśmy, skakaliśmy i składaliśmy Życzenia ';)

Kochanie to już kolejny rok, kiedy jesteś z Nami i kolejne wspólne urodzinki ';)
Bardzo się cieszymy, że jesteś z Nami. Jesteśmy radzi ze wszystkich zmian, które możemy obserwować na przestrzeni wspólnego czasu. Rozwijasz się, rośniesz, zmieniasz. Każdego dnia coraz szerzej rozwijasz skrzydła, by mądrzejszy i bogatszy w doświadczenia wyfrunąć w szkolny świat.

A dziś dziękujemy Tobie i Twojej Rodzinie za wspaniały tort, prezenty i moc uśmiechu przynoszącego radość!!!

Z całego serca raz jeszcze Składamy Ci moc najwspanialszych i najserdeczniejszych życzeń:

W kolorowych serpentynach
i balonów tłoku,
takie święto się obchodzi
tylko raz do roku!
Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół,
i wesołej rodzinki

Sto Lat! Sto Lat! Sto Lat!!!
Hanna Pietraszko