URODZINY Przedszkolaków undefined

URODZINY Przedszkolaków

W tradycje naszego przedszkola wpisane jest celebrowanie dnia urodzin naszych przedszkolaków.
Urodziny to dzień wyjątkowy dla każdego z nas. Niezależnie od wieku wszystkim zależy, aby w tym dniu jak najwięcej osób o nas pamiętało.
Przedszkolna uroczystość urodzinowa to znakomita sposobność do rozwijania u przedszkolaków umiejętności okazywania sobie pozytywnych emocji, sympatii oraz wdrażania do właściwego zachowania się w różnych życiowych sytuacjach.
Pierwsze w tym roku szkolnym urodziny obchodziła Agatka, Julia, Alicja, Nikolka Z. Nikolka K. i Antoś.
Jak zwykle było zdmuchiwanie świeczek na naszym wielkim torcie, słodkości, życzenia od koleżanek, kolegów i wszystkich pracowników przedszkola, pamiątkowe laurki i zdjęcia.

Życzymy Jubilatom, aby spełniły się wszystkie Ich marzenia.

Wszystkim Jubilatom
Składamy najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!

Panie, koleżanki i koledzy z przedszkola.
19.09.2018
Wieslawa Dudek