V Gala Piosenki przedszkolaka!!! undefined

V Gala Piosenki przedszkolaka!!!

22.06.2013r po raz piąty obchodziliśmy nasze wielkie święto jakim jest GALA PRZEDSZKOLAKA.
Motywem przewodnim tegorocznej Gali była piosenka żołnierska wzorowana na festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu.
Mamy nadzieję że udało nam się poprzez występy dzieci stworzyć odpowiednią atmosferę, niesamowitych wzruszeń i wspomnień.
Bardzo serdecznie dziękujemy wychowawcom grup za tak rzetelne przygotowanie dzieci do występów które wypadły świetnie.
Wszystkim zaproszonym gościom dziękujemy serdecznie za przybycie. Z całego serca pragnę również podziękować sponsorom rzecz jasna bo to dzięki nim mogliśmy się tak świetnie bawić, realizując nasze plany.
Dziękujemy rodzicom - na których zawsze można polegać!!! i wszystkim którzy zaangażowali się w pomoc w trakcie przygotowań do naszej Gali!!!
26.06.2013
Edyta Wilgocka-Pawlak