VI Gminna Spartakiada Przedszkolaków undefined

VI Gminna Spartakiada Przedszkolaków

17.05.2019 r. odbyła się VI Gminna Spartakiada Przedszkolaków. Po raz kolejny spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z przedszkola w Ujeździe. Tym razem na hali sportowej zaroiło się od żółtych i zielonych podkoszulek małych sportowców. Na samym początku dzieci wzięły udział w V Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "Sprintem do maratonu". Bieg odbył się w trzech grupach wiekowych: starszaki, średniaki i maluchy. Następnie animatorzy sportu przygotowali bardzo ciekawe konkurencje, które były podzielone na 10 stacji. Dzieciaki bawiły się doskonale, bardzo dokładnie i sprawnie wykonując ćwiczenia na kolejnych stacjach. Każdy zawodnik na koniec otrzymał medal uczestnika spartakiady. Po zawodach na wszystkich czekał przygotowany przez panie kucharki pyszny posiłek. Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi.
19.05.2019
Urszula Druszcz