VI Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Przedszkolnej pod patronatem Wójta Gminy Ludwin  undefined
Dzień Dziadka

W czerwcu dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w kolejnym już VI Międzyprzedszkolnym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Ludwin Pana Andrzeja Chabrosa. Festiwal był dedykowany promowaniu postaw związanych ze zdrowiem i profilaktyką zdrowotną. Dzieci z grupy 5 i 6 latków zaprezentowały piosenkę wspomaganą ruchem pt. "O zdrowie dbaj". Treść utworu zachęcała do aktywnego stylu życia i zbilansowanego odżywiania. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali wiele braw. Po występach był czas na wspólny poczęstunek. Uczestnicy festiwalu otrzymali upominki, a cała grupa grę planszową, makaron w kształcie liter, odblaski.
Zapraszam do fotogalerii.
26.06.2019