VI Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu undefined
Dzień Zdrowia

VI Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu

19 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się VI Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Skarżysku-Kamiennej przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury zorganizował festiwal w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia. Patronat honorowy objął Starosta Powiatu Skarżyskiego oraz Prezydent Miasta. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci, młodzieży i ich opiekunów tematyką zdrowia, aktywizowanie środowisk przedszkolnych i szkolnych w zakresie działań prozdrowotnych.

Teksty przedstawionych piosenek były autorskie – przygotowane przez dzieci i ich opiekunów, natomiast muzyka własna lub zapożyczona. Tematyka piosenek dotyczyła szeroko rozumianego zdrowia, a w szczególności aktualnego Hasła Roku 2013 "Healthy Heart Beat- zdrowe bicie serca".

Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy III "Biedronki": Oliwia Oleś i Emilia Wojteczek pod czujnym okiem nauczycielki A. Jagiełło:)
02.05.2013
Administrator Strony