VIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Wyszkowie undefined

VIII Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Wyszkowie

"ŚPIEWAMY TOBIE OJCZYZNO"
W dniu 19 listopada 2015 r. odbył się VIII Festiwal Pieśni Patriotycznej zorganizowany przez SSP w Wyszkowie.
Celem festiwalu jest zawsze:
- popularyzowanie polskich pieśni narodowych i patriotycznych
- umożliwienie zebranym różnorodnych przeżyć muzycznych
W festiwalu wzięli udział soliści i zespoły ze szkół i przedszkoli z Węgrowa,Gmin: Liw i Grębków. Nasze przedszkolaki także uczestniczyły trzeci raz w tym festiwalu. Z piosenką : "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna" Ewy Zawadzkiej wystąpiły dziewczynki 4-5 letnie: Patrycja Czapska, Kornelia Popowska, Amelia Nowakowska,Oliwia Domańska,Izabela Popowska. Z piosenką pt: Myśmy są wojsko" Daniela Kłoska wystąpili chłopcy: Dawid Toczyski, Jakub Staśkiewicz, Szymon Świeżak, Kuba Ksionek, Hubert Ratyński. Dzieci za udział w festiwalu otrzymały dyplomy i były w szkole na poczęstunku.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu małych artystów do występu.
21.11.2015
Iwona Żukowska