W bibliotece undefined

W bibliotece

13.02.2014r. przedszkolaki wybrały się z wizytą do biblioteki. Poznały Panią Basię, która przyjęła nas bardzo ciepło.
Na samym początku dzieci zwiedziły całą bibliotekę: przechodziły między półkami, wchodziły na drabinkę, a na końcu usiadły wygodnie na kocu, aby wysłuchać co ciekawego ma do powiedzenia Pani Basia.
Dzieci dowiedziały się jakie książki znajdują się w bibliotece, jak należy je traktować, co trzeba zrobić aby zostać czytelnikiem, a także co innego oprócz czytania można robić w bibliotece.
Pani bibliotekarka przeczytała przedszkolakom swoją ulubioną książeczkę. Dzieci słuchały z zaciekawieniem i chętnie udzielały odpowiedzi na zadane pytania.
Na zakończenie dzieci otrzymały cukierki, a także karty, dzięki którym będą mogły wypożyczać książki! :)
18.02.2014
Ilona Bielińska