W kwietniu gramy w... niebieskie undefined

W kwietniu gramy w... niebieskie

W piątek 5 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Tolerancji dla Osób Niepełnosprawnych. W tym dniu przyszliśmy ubrani na niebiesko i w kolorowych skarpetach "nie do pary". Dzieci wysłuchały bajki terapeutycznej o tolerancji, po czym po wspólnej rozmowie wyciągnęliśmy wnioski, że mimo iż każdy z nas jest inny jesteśmy tak samo ważni i potrzebujemy się na wzajem. Łącząc ten wyjątkowy dzień z realizacją projektu "Kim zostanę, gdy dorosnę?" zaprosiliśmy do naszej placówki fizjoterapeutów oraz masażystów, którzy opowiedzieli dzieciom o swojej pracy, a także zaprezentowali nam swoje umiejętności. Okazało się, że nasze Krasnale również potrafiły odnaleźć się w roli masażystów i z zaangażowaniem brały aktywny udział w zajęciach. Taki relaks wprowadził nas w cudowny nastrój.
06.04.2019
Małgorzata Szydło